10 tipů na dokonalý vzhled na sv. Valentýna

Blíží se Valentýn, svátek lásky a mnoho žen chce vypadat jedinečně. Bez ohledu na to, kam 14. února s vaším protějškem půjdete, váš vzhled by měl být romantický, svůdný a dokonalý. Proto pro vás Magazín 2K má 10 tipů na dokonalý vzhled na sv. Valentýna.

Vaše pleť by měla být hydratovaná, čistá a rozzářená. Ať už Valentýna slavíte se svým přítelem nebo přáteli, pojďte se podívat, jak krok po kroku dosáhnete dokonalého vzhledu.

1. Hydratace

Nejdůležitější věc před nanesením make-upu je hydratace. Vaše pokožka může být v zimních dnech více vysušená, tak ji dopřejte více přípravků na bázi oleje. Trpíte-li na mastnější pleť, volte podkladový krém dle typu vaší pleti.

2. Rty k nakousnutí

Pokud jde o hydrataci, neměly byste zapomínat ani na vaše rty. Používejte krémový balzám na rty s obsahem bambuckého másla, včelím voskem a vitaminem E. Ještě lépe uděláte, když si na noc na rty nanesete med nebo dětský olej. Váš protějšek vás na Valentýna bude pak chtít pořád líbat. A nejen na Valentýna.

(Zdroj: flickr.com)
(Zdroj: flickr.com)

3. Přiměřeně make-upu

Vzhledem k tomu, že v zimě je vaše pleť suší, méně make-upu znamená více. Studený vítr a mráz může zapříčinit, že vaše pleť bude šupinatá a bude se olupovat. Najděte tedy make-up, který obsahuje více olejových a pečujících složek. Poté už jen stačí nanést malé množství, které dokonale splyne s vaší pletí.

4. Definujte obočí

Vždy trhejte obočí ve směru růstu do přirozeného tvaru. Nikdy netrhejte na obočí jeho vrchní část. Na úpravu obočí použijte tužku na obočí nebo stíny a dodělejte požadovaný tvar. Na závěr zafixujte lakem na vlasy, který si nanesete na prsty a po té jimi jemně přejedete obočí. Tak zůstanou chloupky na svém místě.

(Zdroj: pinterest.com)
(Zdroj: pinterest.com)

5. Natočte řasy

Čím delší, tím lepší! Dlouhé řasy přidají vašemu obličeji půvab. A vše, co budete potřebovat, je dokonalá řasenka. Ale před aplikací řasenky ještě své řasy nejdříve rozčesejte a použijte kleštičky na řasy.

6. Růžová tvářenka

Není nic romantičtějšího, než růžová. Proto bude vypadat hezky, když ji použijete i na vaše tváře. Jen jemně, nic se nesmí přehánět, pak vám tvářenka přidá zdraví a svěží vzhled.

(Zdroj: tumblr.com)
(Zdroj: tumblr.com)

7. Přírodní oleje

Použijte na noc místo nočního krému přírodní olej – mandlový, meruňkový nebo kokosový. Vaše pleť vám jistě poděkuje.

8. Spěte do krásy

Nic vám nepřidá na kráse, jako dostatečný spánek. Snažte se proto chodit včas spát, ať naspíte aspoň 7 – 8 hodin denně. Budete mít menší otoky pod očima, vaše pleť bude pružnější a vy budete mít více energie na valentýnský den.

(Zdroj: pinterest.com)
(Zdroj: pinterest.com)

9. Červené nehty

Klasické rudé nehty jsou nejlepší volbou pro svátek lásky. Bez ohledu na to, co si vezmete na sebe za outfit, rudé nehty jsou vždy sexy.

10. Použijte parfém jako profesionálové

Na závěr naneste váš oblíbený parfém. Vždy ho stříkejte na pulzní místa, jako je zápěstí a třeba do dekoltu. Nikdy nedávejte více, než dvě kapky.

(Zdroj: locari.jp)
(Zdroj: locari.jp)

„Žena, která nenosí parfém, nemá budoucnost.“ Coco Chanel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *