10 nejdůležitějších věcí, které musíte mít v kabelce

Naše kabelky bývají tím nejcennějším, co u sebe máme. Vždycky v ní najdeme spoustu důležitých věcí, bez kterých nedokážeme opustit dům. Abyste ale netahaly s sebou zbytečné věci, připravil pro vás Magazín 2K 10 nejdůležitějších věcí, které musíte mít v kabelce.

1. Lesk na rty

Kamkoli jdete, vždycky se vám bude hodit lesk na rty. Je to báječný způsob, jak osvěžit svůj vzhled. Můžete ho nosit samostatně, přes rtěnku nebo s ním přidat lesk očním stínům. Dobré je, že k nanesení nepotřebujete ani zrcátko, takže to zvládnete kdykoli a kdekoli.

2. Cestovní parfém

Můžete si kuopit mini verzi vašeho oblíbeného parfému. Nebo si pořiďte malý flakónek, do kterého si budete váš parfém jednoduše doplňovat. Parfémový atomizer koupíte ve značkových parfumeriích, kde vám ho i naplní vámi vybraným parfémem.

(Zdroj: pinterest.com)
(Zdroj: pinterest.com)

3. Sluneční brýle

Ať už jste unavené a chcete schovat svůj obličej nebo chcete jen vypadat módně, musíte ve své kabelce mít připravené velké sluneční brýle. Sluneční brýle bývají nejen praktická ochrana proti slunečnímu svitu, ale také skvěle doplní každý outfit.

4. Minerální voda

Minerální voda v rozprašovači je velmi praktická věc na cesty. Dodá okamžitou úlevu vaší namáhané pleti nebo vás jednoduše osvěží během dne. Oceníte ji především v letních dnech. Minerální vody ve spreji můžete používat jako základ pod make-up nebo během dne jako fixér.

(Zdroj: vichy.cz)
(Zdroj: vichy.cz)

5. Krém na ruce

Krém na ruce by měl být důležitou součástí každodenní kosmetické péče. Ruce nám zprostředkovávají kontakt s okolím, proto bychom je měly mít jemné a pěstěné. Používejte krém tedy pokaždé, jak to jde a jakmile budete cítit nepříjemné pnutí kůže na rukách. Mějte krém na ruce vždy ve své kabelce.

6. Kompaktní pudr

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak rychle překrýt nedostatky na pleti a upravit vaše líčení. Před tím než použijete pudr, odsajte přebytečný maz z pleti papírovým ubrouskem. Dosáhnete lepšího výsledku.

(Zdroj: pinterest.com)
(Zdroj: pinterest.com)

7. Malé zrcátko

Malé zrcátko je nezbytnou součástí každé kosmetické taštičky. Nelze si upravit vzhled, aniž byste na sebe neviděly. V obchodech je spousta různě upravených mini zrcátek přímo do kabelky, některé dokonce s hřebenem nebo může být zrcátko zabudované přímo v balení pudru.

8. Hřeben

A to se dostáváme k další zmenšené variantě do kabelky, a tou je hřeben. Nejlepší volbou poslední doby je hřeben Tangel Teezer, který skvěle rozčeše vaše vlasy. Mokré i suché.

10-veci-ktere-musite-mit-v-kabelce-5

9. Gumička

Může se stát, že třeba zmoknete a vaše vlasy nebudou vypadat zrovna nejlépe. Vhodným řešením bude je svázat do gumičky do pěkného culíku nebo drdolu. A máte po starostech.

10. Čistící ubrousky

Pokud zrovna hodně cestujete a nemáte možnost si umýt ruce, jsou vlhčené ubrousky ideální volbou. Nezapomeňte tedy mít vždy jedno balení ve své kabelce. Můžete sis nimi otřít brýle nebo telefon. Pořídíte-li si speciální kosmetické, klidně se s nimi můžete i odlíčit.

(Zdroj: nthropologie.com)
(Zdroj: nthropologie.com)

A bez čeho se v kabelce neobejdete vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *