3 jednoduché způsoby, jak doladit jednobarevný outfit

Není nic špatného na tom, mít celý outfit v jednoduché neutrální barvě. Důležité je, umět ho správmě doladit doplňky nebo líčením. Magazín 2K vám přináší 3 jednoduché způsoby, jak doladit jednobarevný outfit.

Existují dva typy žen v oblékání: první jsou ty, které nosí jasné barvy a vzory po celý rok a druhé ty, které nemohou nebo nechtějí takto experimentovat a mají raději neutrální barvy. A právě pro vás je pár jednoduchýh triků pro oživení vašich outfitů.

Doplňky

Pro některé z vás mohou být doplňky velkou neznámou, proto vás možná překvapí kouzlo, jaké dokáží. A dobrá zpráva je, že s aneutrálními barvami vám půjdou svěle kombinovat jakékoli doplňky.

(Zdroj: weheartit.com)
(Zdroj: weheartit.com)

Kombinujte tak, aby vaše šperky odpovídaly úrovni a formálnosti vašeho celkového outfitu. Není třeba však na sebe dát veškeré doplňky co domá máte – od náušnic, řetízků, po náramky s prstýnky. Nezpaomeňte, že méně je někdy více a jeden výrazný doplněk zastane veškerou „práci“.

Vrstvení

Koncem srpna může znít vrstvení trošku šíleně, ale cílem není nabalit se jako na severní pól. Vrstvit můžete, jak v létě, tak v zimě. V létě se vám může hodit na chladnější večery lehký krémový svetřík na na bílé tílko kdžínovým kraťasům nebo na deštivé dny můžete využít cardigany a šátky.

Samozeřjemě, že na podzim a v zimě nabízí vrstvení mnohem větší pole působnosti. Můžete přidat svetry, punčochy, podkolenky, šály… Nebojte se ani v zimě použít barevné doplňky, které vyzdvihnou váš outfit zase o stupeň výš. Investujte do kvalitních rukavic, šál, čepic a klobouků, které nabízí mnoho různých kombinací. Kdo řekl, že být v teple v zimě není módní?

Líčení a nehty

Velmi snadný způsob, jak doladit váš jemný outfit, je výraznější líčení. Nemusíte si hned dělat kouřové stíny ve stylu osmdesátek. Ale možná se vám zalíbí červená rtěnka. Pokdu nejste připravené na červené rty, zkuste si nalakovat nehty na rukou i na nohou výrazným lakem na nehty.

(Zdroj: weheartit.com)
(Zdroj: weheartit.com)

Vyberte si barvu

Neutrální barvy nejsou jen bílá a černá. Pro milovníky neutrálních barev je toho daleko více… Můžete si vybírat od chladnějších tónů po teplé. Vybrat si šedobílou, krémovou, černou i šedou. K dispozici je vám paleta barev, podle které můžete lehce nakombinovat doplňky i jednotlivé vrstvy oblečení. A váš outfit už nebude nudný! Pamatujte, existuje přeci 50 odstínů šedi…

(Zdroj: pinterest.com)
(Zdroj: pinterest.com)

A jaké barvy v oblékání preferujete vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *