5 tipů, jak si udržet pozitivní vibrace

Pokud jste někdy přemýšlely nad tím, jak udělat sebe zapamatovatelné a sympatické. Magazín 2K pro vás má 5 tipů, jak si udržet pozitivní vibrace. Určitě už jste slyšely o těchto mystických vibracích, které mohou ovlivnit to, jak vás druzí vidí, a jak právě vnímáte vy je. Vaše momentánlní duševní rozpoložení, nálada a zdravotní stav mohou ovlivnit to, jak vás druzí vnímají.

1. Udržte tajemství

Tento tip je zásadní pro budování pevných a dlouhodobých vztahů. Bez ohledu na to, jak velké se vám něčí tajemství zdá. Pořád je to tajemství, které vám někdo svěří s důvěrou, že nebude vyzrazeno.

(Zdroj: weheartit.com)
(Zdroj: weheartit.com)

Máte-li pocit, že se vám někdo chystá říct něco pro něj důležité, to nejlepší, co můžete udělat, je podívat se mu do očí, vyjdřit své sympatie a poslouchat. Budete se divit, jak to může změnit hloubku vaší konverzace.

2. Buďte laskavé

Neznamená to být koketní nebo vlezlé. Ale nebojte se dát ostatním najevo, že vám zaléží na tom, co se děje v jejich životě. Někdy to může být jen maličkost, když si například objednáváte společné jídlo a víte, že váš protějšek nemá rád olivy. Můžete  poprosit obsluhu o jídlo bez nich, uvidíte, jak to blízká osoba ocení.

Někdy to zas může být třeba, vžít se do situcae druhého, kdo zrovna nemá dobrý den a zeptat se, co je příčinou. To je mnohdy nejvíc uklidňující, co člověk může pro druhého udělat.

3. Nebojte se emocí

Někdy možná trávíte příliš mnoho času tím, že se snažíte maskovat své emoce. Když jste například rády, že někoho vidíte, proč to nedat nejevo? Proč nechat vaše blízké v domění, že o ně nemáte zájem?

(Zdroj: bethellery.com)
(Zdroj: bethellery.com)

To samé platí pro hněv. Máte-li pocit, že byste osobu vedle vás nejraději uškrtily, nadchněte se a zachovejte klid. Ale vyříkejte si to s ním. Lidé jsou intuitivní, umí vycítit, když je něco špatně, tak proč říkat něco jiného, když vaše tvář tvrdí opak.

4. Mějte se rády

Mnohdy pro osoby, co jsou empatické k druhým, bývá složité otočit tu stejnou lásku na sebe. Pokaždé jakmile o sobě začenete pochybovat a myslet si o sobě něco špatného, zkuste si místo sebe předstvit vašeho nejbližšího přítele. Řekněte mu (sobě) raději nějaká moudrá slova a povzbuďte ho. Bude to jistě mnohem lepší.

Musíte být schopny odpustit druhým, ale i samy sobě. Nikdo není dokonalý. Ani vy.

5. Nenoste v sobě toxické pocity

Můžete cítit z ostaních lidí okolo vás zlobu a závist. Obrovská součást zlepšováních vašcih vibrací je, že si s tím nebudete dělat příliš těžkou hlavu. Snažte se špatné myšlenky a pocity dostat z hlavy, a nahradit je těmi pozitivními.

(Zdroj: pinterest.com)
(Zdroj: pinterest.com)

Jestliže víte, že jste někomu ublížily, bude možná stát za to, dotyčnému odpustit, než se dokola trápit špatným svědomím. To samé platí opačně, když někdo dožaduje opuštění po vás. Odpuštění neznamená, že daný čin byl méně špatný. Ale pacahtel je také člověk, který dělá chyby. A vy chtete, aby váš život šel a vy se nemusely dále trápit svými chybami ani chybami druhých.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *