5 tipů na vánoční zdobení nehtů

Pokud jde o nás ženy, tak krásné pěstěné ruce a nehty jsou naši velkou výhodou. Můžeme si je nazdobit, jak se nám zlíbí. Inspirujte se těmito 5 tipy Magazínu 2K na vánoční zdobení nehtů.

Třpytek na Vánoce není nikdy dost, proto ani na nehtech v tomto období nebude vadit, když jich použijete trochu více. Stejně jako když zkombinujete bílou, červenou a zelenou. Tak hurá do toho!

1. Barevné proužky a stromeček

Je to krásná a kreativní myšlenka na vánoční nail art. Navíc je to jednoduchý způsob, jak si velmi zajímavě nazdobit nehty. Zelená, červená a zlatá, není typičtější vánoční kombinace.

5-tipu-na-vanocni-zdobeni-nehtu-1

2. Jednoduché vánoční stromky

Skutečně vynikající nápad. Malé vánoční stromečky vypadají na nehtech tak roztomile. Můžete si je zkusit udělat třeba na štědrovečerní večeři.

5-tipu-na-vanocni-zdobeni-nehtu-2

3. Jen třpytky

Třpytky jsou ta nejlepší věc, kterou můžete na Vánoce použít, a vždycky bude vypadat perfektně. Na nehtech na obrázku evokují třpytky padající sníh. Úžasné a jednoduché!

5-tipu-na-vanocni-zdobeni-nehtu3

4. Candy Cane

Nehty jako Candy Cane, což je typická cukrová vánoční hůlka. Určitě ji znáte.  Klidně si je můžete udělat více podle sebe nebo přidat nějaké třpytky, je to jen na vás.

5-tipu-na-vanocni-zdobeni-nehtu-4

5. Sněhové vločky

Sněhové vločky jsou tak úžasné, že nejde je nemilovat. Budou vypadat dobře jak při výzdobě bytu, tak na vašich nehtech. Určitě tedy neváhejte si vaše nehty nazdobit sněhovými vločkami již teď. Experimentovat můžete s oblíbenými barvami a třpytkami.

5-tipu-na-vanocni-zdobeni-nehtu-5

 Pochlubte se s vašimi výtvory!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *