5 věcí, které vám pomohou udrzet zdravý sexuální život

Bojujete ve vašem sexuálním životě? Naučte se, jak okořenit všední erotické maličkosti, a jak si naplno užít sexu. Zbavte se stereotypu ve vztahu a prožijte sex, jako když jste na to s partnerem skočili poprvé.

Nemluvím o nových polohách ani zázračných pilulkách. Jde jen o to přehodnotit běžné situace a dělat je jinak.

1. Přestaňte pít moc alkoholu

Sklenka vína nebo piva ještě vaše libido zabít nemusí, ale všeho moc škodí. Přemíra alkoholu zaručeně dokáže pokazit vaše dovádění v ložnici. Ačkoli mnoho lidí předpokládá, že se díky alkoholu více uvolní, tak existuje pouze tenká hranice mezi uvolněním se a úplným opitím, kdy si nebudete moc vzpomenout ani na vaše jméno.

2. Dotýkejte se

Někdy se ve vztahu dostanete do bodu, kdy berete svého partnera jako samozřejmost. Neděláte to schválně. Je to i daň za dlouhodobý vztah. Ubývající sexuální život může být také známkou uspěchaného života. Jediné vaše spojení je ranní polibek a pak ten na dobrou noc, pokud tedy vůbec jdete spát společně.

Přes den jeden na druhého nemáte moc času, ale i přes to je důležité snažit se udržovat fyzický kontakt pořád během dne. Letmé dotyky, polibky, objetí. Je to i známka toho, že je pro vás partner stále atraktivní. A kdo ví, jak se může nakonec zvrtnout jeden nevinný polibek…

3. Randěte

Kdy naposledy jste vyrazili na na rande? Mám na mysli zajít do kina, sednout si až dozadu a potají se líbat a mazlit. Nebo co třeba muchlávání se na zadní sedačce auta? Je to už nějaká doba, což je opravdu škoda.

(Zdroj: pinterest.com)
Vyrazte se svým mužem na rande někam, kde se budete moct svádět, ale nebude moct dojít přímo k sexu. Nažhaví vás to tak, že až přijdete domu do ložnice, neskončíte jen zhasnutým světlem a spánkem.

4. Užijte si relaxační masáž

Pokud se cítíte napjatá a unavená, je pravděpodobné, že nebudete mít ani náladu na sex. Masáž  od vašeho miláčka pomůže uvolnit svaly a zvýšit průtok krve. Vaše tělo zase bude víc vnímavější k sexuálnímu setkání se svým partnerem. Pokud naopak přijde z práce zničený váš muž, hýčkejte vy jeho.

5. Přečtěte si erotický román

Zní to hloupě? Před tím, než budete trvat na to, že opravdu chcete mít sex se svým mužem, alespoň jednou to zkuste. Lechtivé romány opravdu mohou být vzrušující. Možná se napoprvé budete smát nebo červenat, ale vaše mysl i tělo budou připravené dělat cokoli…
(Zdroj: pinterest.com)
Nakonec se můžete přítelem zahrát role hrdinů z vašeho oblíbeného románu a užít si tak nevšední erotické hrátky před spaním.

Žhavý tip: Souložte pravidelně!

Nakonec je třeba poznamenat, že jeden z ukazatelů dobrého sexu, je jeho pravidelnost. Neznamená to, že ho musíte mít každý večer. Ale jsou i páry, které bez sexuálních hrátek prožijí měsíce.

Sex je důležitý v mnoha věcech pro ženy i muže. Čím více ho budete praktikovat, tím lepší pro vás bude.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *