6 důvodů, proč je orgasmus zdravý

Všechny víme, že orgasmus nám dělá dobře, ale už jste někdy přemýšlely nad tím, proč se po něm cítíte tak dobře? Co je na „Velkém O“, tak úžasné? Kromě příjemných pocitů, co přináší, vás možná překvapí v čem dalším ještě prospívá. Zde je 6 důvodů, proč je orgasmus zdravý.

Orgasmus. Při přemýšlení o něm se musím usmívat. Ze všech věcí na světe, které nám dělají dobře, je zřejmě orgasmus na vrcholu. Ale orgasmus není jen způsob, jak se rychle cítit dobře (i když je to jistě výhoda). Orgasmus je také pro vás velmi zdraví a prospěšný.

1. Zbaví vás stresu

Jednou z nejlepších vlastností orgasmu je, že vás zbaví psychické zátěže. Bez ohledu na to, co vás trápí, věřte, při orgasmu se to bude zdát najednou tak triviální. Bojíte se o svou práci? Chybí vám milostný život?  Po orgasmu se budete cítit lépe.

Další z věcí je, že se budete cítit sexy. Když už jste natolik otevřená sobě nebo svému partnerovi, aby jste si mohla užít potěšení, uvědomíte si, že se skutečně cítíte svůdněji. A to je velmi důležité pro udržení zdravého sebevědomí. Navíc, zdá se, že po orgasmu jsme ještě více přitažlivější pro opačné pohlaví.

(Zdroj: weheartit.com)

2. Omlazuje

Dámy, je čas zbavit se výmluv typu „bolí mě hlava“ a nechat své milence, aby vám dnes udělali dobře. I když se říká, že muži se obvykle po orgasmu cítí o sedm let starší (což vysvětluje, proč pak usnou, ne?), tak naopak ženy se cítí o sedm let mladší. Je to pravda: sedm let mladší!

Orgasmus je tedy dobrý pro to, abyste měly zářivou pleť a vaše tělo vypadlo (i se cítilo) o několik let mladší. Kdo by to nechtěl?

3. Prospívá vašemu vztahu

Máte se svým mužem problémy? Máte pocit, že více hádáte, pokud jste oba ve stresu? Pokud ano, tak se prostě pomilujte. Při sexu se budete cítit nejen více emocionálně blíže, ale můžete vašeho partnera chytit za vlasy a křičet jeho jméno. Zvýší to vaše ego a zmírní stres mezi vámi. Jedná se o win-win situaci.

4. Poznejte lépe své tělo

Jste single? To je v pořádku. Ve skutečnosti je sebe potěšení jedním z nejlepších požitků, který si můžete dopřát. Neexistuje žádné riziko pohlavních chorob, těhotenství a navíc si můžete dopřávat, kolik jen chcete.

(Zdroj: pinterest.com)
Nicméně ještě důležitější je, že masturbace vám pomůže lépe poznat vaše tělo, o to lépe pak naučíte své milence, co vlastně chcete.

5. Zvyšuje sexuální apetit

Pokud jste vy a váš partner uprostřed období sucha, jděte do toho a i přesto mějte sex tak jako tak. Až dosáhnete orgasmu, zjistíte, že vaše nechuť na sex náhle zmizí. Ptáte se jak to? Orgasmy jsou návykové.

(Zdroj: pinterest.com)

Skvělá věc na orgasmu je, že ho budete chtít stále víc a víc.

6. Zlepšuje imunitní systém

Ač se to zdá nepředstavitelné, tak když se na sex zrovna moc necítíte, což je například při nějakém nachlazené. Nenechte se odradit. Pravidelný sex posiluje imunitní systém. Je vědecky dokázáno, že při orgasmu je se zvyšuje hladina imunoglobulinu A, který pomáhá organismu bojovat s chřipkou nebo nachlazením.

No, není teď ideální období schovat se s partnerem pod deku a oddávat se milostným hrátkám?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *