6 kosmetikcýh triků, jak vypadat dobře na fotkách

Myslíte si, že váš make-up je v pořádku, ale vaše fotky o tom příliš nevypovídají? Abyste nemusely všechny vaše další fotky házet do koše, Magazín pro vás má 6 kosmetických triků, jak vypadat dobře na fotkách.

1. Připravte svou pleť

Jedno základní pravidlo, nejen k dokonalému make-upu na fotky, ale celkově k dobrému vzhledu, je dokonale čistá pleť. Předtím než se začnete líčit, nezapomeňte si řádně vyčistit pleť, jednou týdně si můžete udělat i peeling. Po té aplikujte denní krém a pro lepší výsledek klidně i podkladovou bázi pod make-up. Výsledek vás překvapí.

2. Proti lesklé pleti

Na fotografiích je velmi důležité, vyhnout se přehnanému lesku. Lesklá pleť bývá způsobena nadměrnou produkcí mazu. Abyste zabránily lesklé pleti na fotografiích, odsajte přebytečný maz absorpčními papírky a přepudrujte se transparentním pudrem. Vyhněte se používání klasického pudru přímo na mastnou pleť, vytvoříte si akorát nehezkou masku.

3. Oživte vaše oči

Pokud se cítíte unavené a vaše oči jsou zarudlé, na fotce to nebude vypadat o moc lépe. Zkuste tedy použít bílou tužku na vnitřní linku oka, krásně zvýrazní bělmo a potlačí zarudnutí. Tato technika navíc udělá vaše oči mnohem větší.

(Zdroj: pixabay.com)
(Zdroj: pixabay.com)

4. Buďte odvážné

Musíte se vyrovnat síle blesku. Fotoaparát, zejména s použitím blesku, sníží vaše líčení o několik stupňů, takže ve výsledku můžete vypadat jako nenalíčené. Při líčení tedy líčidly moc nešetřete a použijte odvážnější a jasnější barvy. Teď je vhodná chvíle udělat si kouřové líčení a použít tu červenou rtěnku, kterou máte schovanou pro lepší příležitosti.

5. Nezapomeňte na obočí

Obočí rámuje obličej, proto je důležité, aby bylo upravené. Neumíte-li si ho správně vytrhat, navštivte raději kosmetičku. Při líčení pak dokreslete obočí měkkou tužkou na obočí nebo přímo stíny pro úpravu obočí. Nedokreslujte si nový tvar, sledujte jen přirozený tvar vašeho obočí a vyplňte mezery.

(Zdroj: pinterest.com)
(Zdroj: pinterest.com)

6. Investujte do kvality

Ať si myslíte cokoli, tak kvalitní líčení pochází především také z kvalitních líčidel. Pokud chcete vypadat skvěle nejen na fotkách, možná byste měly zvážit investici do lepších líčidel, především tedy do make-up, rtěnky, očních stínů a řasenky. Zajděte do parfumerie, kde je školený personál, který vám jistě pomůže s výběrem toho nejlepšího pro vás. Vyhnete se tak možnému faux pas s oranžovým obličejem a bílým krkem, díky špatně vybranému odstínu make-upu.

(Zdroj: pixabay.com)
(Zdroj: pixabay.com)

Díky těmto tipům možná ztratíte touhu spálit všechny vaše fotografie. Klidně zanechte komentář, pokud znáte ještě nějaké zaručené triky, jak vypadat skvěle na fotkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *