6 úžasných triků na domácí manikúru

Vaše ruce a nehty by vždy měli vypadat dobře. Pro vytížené ženy může být ale obtížné najít čas, aby pravidelně chodily do salónu na manikúru. Možná také patříte k těm, kdo si manikúru raději udělají doma, proto pro vás má Magazín 2K  6 úžasných triků na domácí manikúru.

1. Odstraňování chyb

Jen málokterá z nás umí aplikovat lak bezchybně, aby nezasahoval na kůžičku. Chce to čas a trpělivost. Pokud váš výsledek někdy není dokonalý, postačí vám k tomu malý úzký štěteček, který namočíte do odlakovače a potřete s ním kůžičku na okrajích nehtů. Odlakovat hezky odstraní nedokonalosti a udělá rovnou linii laku.

(Zdroj: akeupandbeautyblog.com)
(Zdroj: akeupandbeautyblog.com)

2. Přírodní odlakovač

Může se stát, že potřebujete odlakovat nehty a zjistíte, že doma nemáte ani kapku odlakovače. Nezoufejte! Prostě namočte vatový tampónek do octa a setřete lak z nehtů. Můžete ocet smíchat i s citronovou  nebo pomerančovou šťávou a vytvořit si domácí odlakovač. Počítejte však, že odlakování bude trvat o něco déle, než s chemickým odlakovačem.

3. Jak na francouzskou manikúru

Nechcete-li dávat peníze za profesionální manikúru, ale rády byste si vykouzlily doma samy francouzskou manikúru? Pomohou vám nalepovací zakulacené papírky. Prodávají se dokonce v drogeriích přímo na tvorbu francouzské manikúry. Nyní můžete nalakovat nehty podkladovým lakem, počkejte na zaschnutí a nalepte proužky, tak nízko, jak širokou chcete mít barvu francouzské manikúry. Po té vyplňte barvou, nechte zaschnout a proužky opatrně sloupněte. Na závěr ještě přetřete  bezbarvým lakem.

4. Ombre na nehtech

Ombre vypadá velice dobře a stalo se opravdovým trendem této doby. Napadlo vás udělat si někdy ombre na nehtech? Je to jednoduché! Naneste dvě barvy laku na dobře omyvatelný povrch a spojte špendlíkem, po té do nich namočte houbičku na make-up a následně obtiskněte na nehet. Na závěr naneste bezbarvý lak pro lesk.

(Zdroj: nails.allwomenstalk.com)
(Zdroj: nails.allwomenstalk.com)

5. Jak na nalomený nehet

Je opravdu frustrující, zlomíte-li si nehet po takové době pěstování. Místo toho, abyste si vaše nehty opět všechny ostříhaly, zkuste opravit pouze ten zlomený. Vše je shrnuté na obrázku dole. Bude vám stačit jen lepidlo na nehty a kousek nějaké tkaniny.

(Zdroj: makeuptutorials.com)
(Zdroj: makeuptutorials.com)

6. Tajemství neonových nehtů

Chcete-li mít co nejvíce neonové nehty, existuje velice snadný způsob. Stačí použít bílý podkladový lak. Je to často opomíjený krok, znamená však zásadní rozdíl.  Stačí udělat jednu nebo dvě vrstvy bílého laku, a potom použít vaši oblíbenou neonovou barvu. Zkuste to, je to opravdu jednoduché!

(Zdroj: sheknows.com)
(Zdroj: sheknows.com)

Pokud nějaký z tipů Magazínu 2K vyzkoušíte, podělte se s námi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *