7 tipů, jak mít perfektní nohy na léto

Je tu jaro, venku už se začíná pomalu oteplovat, a to pro nás znamená jednu zásadní věc. Začneme odhalovat nohy. Magazín 2K pro vás tedy připravil 7 tipů, jak mít perfektní nohy na léto.

1. Hydratujte

Hydratační přípravky dokáží vaši pokožku udržet hebkou. Kvalitní tělové mléko může udělat zázraky, takže je důležité vaše nohy i zbytek těla mazat pokaždé koupeli či sprše. Brzy pocítíte rozdíl.

2. Mechanický peeling

Může to znít drasticky, ale faktem je, že suché drhnutí pokožky pomáhá odstraňovat odumřelé buňky, zlepšuje vzhled a umožňuje pokožce lépe dýchat. Používejte různé masážní a peelingové žínky. Po proceduře nezapomeňte hydratovat.

3. Zpevňující sérum

Sezóna bikin je za rohem a vaše pokožka do té doby musí vypadat skvěle. Zpevňující séra vám sice nepomohou zhubnout, ale zpevní vaši pokožku a zlepší její elasticitu. Masírujte proto pravidelně zpevňující sérum do problematických partiích.

(Zdroj: weheartit.com)
(Zdroj: weheartit.com)

4. Boj proti celulitidě

Přidáním správných potravin a tekutin do svého jídelníčku můžete značně redukovat celulitidu. Do svého životního stylu také zapojte pravidelný pohyb a pijte dostatek vody, aby toxiny z vašeho těla mohly lépe ven.

O potravinách, které pomáhají v boji proti celulitidě se dočtete v příštím článku.

5. Zázračný olivový olej

Je úžasné, co dokáže olivový olej. Je bohatý na antioxidanty a poskytuje pokožce intenzivní hydrataci. Můžete jej používat každý den hned po sprše a výsledky se dostaví během několika dní. Je to snadný a rychlý způsob, jak zjemnit suchou pokožku.

(Zdroj: weheartit.com)
(Zdroj: weheartit.com)

6. Pozor na sluníčko

V létě se také nezapomínejte chránit přípravky určenými k ochraně pokožky.  Opálená pokožka je sice sexy, ale sluneční záření urychluje proces stárnutí. A suchá, šupinatá pokožka už moc sexy není. Přípravky obsahující ochranný faktor pomohou zachovat produkci kolagenu v pokožce, a tím jí udrží zdravou a mladistvou.

7. Depilujte

Voskovaní a holení, jsou metody k odstranění chloupků. Voskování je však metoda s delší životností. A pokud budete navíc používat na voskování výrobky vyrobené z přírodních suroviny, bude vaše pokožka vyživená a nebude tolik podrážděná. A nejlepší na tom je, že postupem času budou vaše chloupky jemnější a řidší.

(Zdroj: pexels.com)
(Zdroj: pexels.com)

A jak chystáte své nohy na léto vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *