8 věcí, po kterých si s partnerem budete blíže, než kdy dřív

Máte pocit, že se s partnerem odcizujete? Zdá se, že plamen lásky pomalu vyhasíná nebo už je úplně pryč? Pokud ano, pak je tu pro vás 8 věcí, které musíte udělat a budete si blíže, než kdy jindy.
(Zdroj: pinterest.com)
V počátcích vztahu jste si tak blízcí. Vášeň a intimita jsou na svém místě. A vy se snažíte dělat vše proto, abyste byli stále spolu. Postupem času však oba ve vztahu zpohodlníte. Ovšem tím uhasíná i plamen lásky. Občas jedna hádka vystřídá druhou a plamen už ani nehoří. Vyhasl úplně.
Takže co je třeba dělat, abyste se vrátili zpět na správnou kolej? Jak se vy a váš partner vyhnete rutinnímu vztahu? Zde je 8 věcí, které vám k tomu pomohou.

1. Strávit den v posteli

Každé ráno oba vstáváte brzy ráno, spěcháte se umýt, sotva se stihnete nasnídat a honem do práce. Na ranní mazlení či polibky už nezbývá čas. Chcete-li tomuto dát jiskru, tak jednoduše v den volna zůstaňte v posteli. Oba nazí pod peřinou celý den. Můžete sledovat filmy, hrát erotické hry nebo se jen mazlit. Nezní to přeci fajn? Být u svého milého nahá v náručí a celý den jen společně lenošit.
(Zdroj: pinterest.com)

2. Emoce tváří v tvář

Jedna z věcí, kterou lidé ve vztahu málo kdy dokážou, je ukázat své skutečně pocity. Prostě nechceme nechat partnera vidět nás plakat. Možná se bojíme, že nás nedokáže utěšit. Bude si o nás myslet, že jsme slaboši? Nebo jen nechceme, aby nás viděl s rozmazanou řasenkou.
Ať tak či onak, je důležité, abyste oba byli schopni vyjádřit před sebou své emoce. Nebojte se plakat před sebou. Zranitelnost překvapivě ve vašem vztahu vytváří větší intimitu. Nestyďte se a nechte téct své slzy, je to v pořádku. Jste jen člověk.

3. Dotýkejte se

Pokud se k sobě chcete se svým mužem dostat blíže, než kdy jindy, je třeba se dotýkat při každé příležitosti, jak to jen bude možné. Venku se držte za ruce. Nechte si dát ruku na koleno, když sedíte. V posteli spěte v objetí.
Doteky jsou intimní a intimita je klíčovým prvkem každého vztahu. Intimita vás více sblíží a doteky vám umožní ji navzájem sdílet. Pokud váš partner není příliš na doteky a držení za ruku, pak chycení okolo ramen nebo pohlazení po zádech při otázce, jaký měl den, ho pomohou trochu obměkčit.

4. Útěk pryč

Dalším způsobem, jak si být blíže, je odjet prostě od všeho někam pryč. Dát si pauzu od zbytku světa. Jet někam na dovolenou k moři nebo jen strávit víkend v hotelu se snídaní do postele na druhé straně republiky od vašeho domova. Někdy je třeba jet daleko proto, abyste si byli blíže.

5. Dělejte, co jste nikdy nedělali

Můžete si být blíž, než kdy před tím, bude-li dělat věci, které jste nikdy před tím nedělali. Existuje mnoho věcí, co určitě stojí za to vyzkoušet společně. Jeďte na místo, kam jste se vždy chtěli podívat, na koncert, festival nebo zkuste něco nového v sexu.
(Zdroj: pinterest.com)
Často slyším, jak ostatní lidé říkají: „No jo, já a můj ex jsme jednou dělali tohle…“ a neuvědomují se, že to může mít vliv na jejich současný vztah. Nejen, že vás omezuje to, že jste se svým bývalým partnerem něco zkusili, ale také bráníte vzniku nových vzpomínek upnutím se k něčemu, co už je pryč. Nové vzpomínky jsou důležité, tak spolu zkuste něco úplně jiného, výjimečného a vytvořte si své vlastní.

6. Splňte si své sexuální fantazie

Samozřejmě, že jedním z nejlepších způsobů, jak si být blíž, je plnit si navzájem své sexuální fantazie, které ještě nesplnil nikdo před tím. Tajemstvím harmonického vztahu, krom otevřené komunikace, je jednoznačně sex! Sexuální fantazie jsou skvělým způsobem, jak se poznat navzájem lépe po fyzické stránce. Také jsou o velké důvěře, což vede k bližšímu vztahu mezi partery.

7. Učte se navzájem

Učení se navzájem něčeho, co máte rádi, přivádí páry k sobě. Někdo rád vaří, někdo je zas dobrý v nějaké video hře. Nebo v čemkoli jiném. Je dobré jeden den se věnovat jedné činnosti společně. Sdílení zájmů a učení tohoto druhého to, co máte rádi, vás krásně svede opět dohromady a navíc si u toho užijete i spoustu legrace.

8. Skutečně se poslouchat a navzájem se povzbuzovat

Komunikace je nejdůležitějším aspektem každého vztahu. Bez ohledu na to, co vám kdo radí, pokud nemáte mezi sebou otevřenou komunikaci, váš vztah nebude fungovat. Otevřeně a upřímně komunikovat, sdílet své myšlenky a pocity, je jedním způsobů, jak si být blíž.
(Zdroj: pinterest.com)
Samozřejmě, že nemusíte hned říct každou titěrnou myšlenku, co vás napadne, ale vy a váš muž musíte být schopni komunikovat beze strachu a hněvu. Nemůžete mít vztah, když se před druhým bojíte vyjádřit své pocity. Nejde milovat někoho, před kým musíte chodit po špičkách.
Separator image Posted in Vztahy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *