Bioparfémy jako kosmetický trend: 5 tipů od celebrit na přírodní vůně

Biopotraviny už jsou nedílnou součástí mnoha domácností. Stále častěji si muži a především ženy zvykají i na bioparfémy. Které jsou ty nejlepší z nich? Nestojí o nic víc proti klasickým vůním.

Nejen přírodní kosmetika, ale i přírodní parfémy se objevují na trhu stále častěji. Tyto vůně jsou vyráběny z čistě přírodních surovin, jako jsou éterické oleje nebo rostlinné výtažky. „Zaznamenáváme nárůst prodejů bioparfémů, je to trend posledních let,” říká Radek Ondrášík z parfums.cz. Bioparfémy na rozdíl od klasických vůní neobsahují žádné syntetické náhražky. 

Nuxe Prodigieux

Parfemovaná voda pro ženy Nuxe Prodigieux v sobě skrývá smyslnost a šarm. Název NUXE vznikl spojením slov „Nature“ a „Luxury“, tedy „příroda“ a „luxus“. NUXE odmítá používat přísady jako parabeny či minerální oleje i suroviny živočišného původu (kromě včelích produktů). Aktivně se zabývá výzkumnou činností, díky čemuž je považována za lídra v oblasti takzvané kosmetické vědy. Základem filozofie společnosti Laboratoire NUXE S.A. je myšlenka, že nejúčinnější léčba není vždy ta nejdražší. Proto se svým zákazníkům snaží nabízet prvotřídní výrobky za rozumné ceny.

Dermokosmetika NUXE, vyvíjená za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky, je určena primárně pro suchou a citlivou pleť. Obsahuje cca 80% přírodních ingrediencí a před svým uvedením na trh podstupuje přísné kontroly kvality a zdravotní nezávadnosti. Výrobek si pochvalují i celebrity jako Uma Thurman, Penelope Cruz či Heidi Klum.

(Zdroj: parfums.cz)
Cena: od 969 Kč, Parfums.cz

L’Occitane Fleurs de Cerisier

Čerstvá toaletní voda pro ženy L’Occitane Fleurs de Cerisier dodává nádech jižní Francie. Je to zajímavá esence, s níž zažijete nasládlý pocit volnosti a nespoutanosti. Harmonická představa o dokonalosti, která se během krátkého okamžiku zhmotní ve skutečnosti. Čerstvý vánek ve vašich čichových smyslech.

L’Occitane Fleurs de Cerisier je toaletní voda pro ženy libovolného věku. Předpokladem je však touha po eleganci a vonném luxusu. Ten má na svědomí jantar, rybíz nebo pižmo. Jarní ingredience, s nimiž přichází spousta šarmu a přirozené smyslnosti. Parfém je určen pro ženy, které vědí, co od vůní chtějí.

Cena: od 1 145 Kč, Parfums.cz
Cena: od 1 145 Kč, Parfums.cz

L’Occitane Verveine

Parfémová voda Delarom Envolée de Feesia v sobě kombinuje příjemně sladké ovocné tóny spolu s jiskřivými vůněmi. Nepůsobí těžce, naopak je synonymem pro svěží vůni, která vám dodá energii a vykouzlí úsměv na tváři. Parfémová voda vás doslova vezme na cestu do opojně vonících ovocných sadů a zahrad.

Parfémová voda Delarom Envolée de Feesia je jemná svěží vůně, kterou ocení každá moderní žena. Kromě tónů švestky, mirabelky, citronu či pelargonie v ní také rozpoznáte růži a bílé či santalové dřevo. Nechte se unést do vonící květinové zahrady s touto lehkou parfémovou vodou Delarom Envolée de Feesia.

Cena: od 1 179 Kč, Parfums.cz
Cena: od 1 179 Kč, Parfums.cz

Delarom Envolée de Freesia

Parfémová voda Delarom Envolée de Feesia v sobě kombinuje příjemně sladké ovocné tóny spolu s jiskřivými vůněmi. Nepůsobí těžce, naopak je synonymem pro svěží vůni, která vám dodá energii a vykouzlí úsměv na tváři. Parfémová voda vás doslova vezme na cestu do opojně vonících ovocných sadů a zahrad.

Parfémová voda Delarom Envolée de Feesia je jemná svěží vůně, kterou ocení každá moderní žena. Kromě tónů švestky, mirabelky, citronu či pelargonie v ní také rozpoznáte růži a bílé či santalové dřevo. Nechte se unést do vonící květinové zahrady s touto lehkou parfémovou vodou.

Cena: od 979 Kč, Parfums.cz
Cena: od 979 Kč, Parfums.cz

Weleda Jardin de Vie Grenade

Weleda je celosvětově oblíbená značka kosmetiky, která je jedinečná kvalitou svých produktů a šetrností k životnímu prostředí. Filozofií značky je dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. Firma Weleda si sama pěstuje léčivé rostliny ve vlastních zahradách, všechny přípravky vyrábí s citlivými výrobními postupy a jen z přírodních surovin. Produkty Weleda tedy neobsahují žádné umělé konzervační látky. Přípravky značky Weleda jsou mimořádně šetrné k pokožce a díky svým vlastnostem jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku.

Cena: 613 Kč, Parfums.cz
Cena: 613 Kč, Parfums.cz

A jaký je váš oblíbený? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v komentářích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *