Dokonalá pleť s rozjasňujícím make-upem Yves Rocher

Vybrat správný make-up bývá občas pěkná dřina. Chceme, aby dlouho vydržel, dobře kryl a byl co nejvíce přirozený. Každé z nás, ale padne něco jiného. Já jsem tentokrát vyměnila svůj Rimmel za rozjasňujcíi make-up od Yves Rocher. Nyní si můžete na Magazin 2K přečíst recenzi.

Základem každého kosmetického výrobku Yves Rocher je rostlinné složení. Vlastní botanická zahrada v La Gacilly čítá na 1 100 druhů rostlin, ze kterých jsou moderními metodami získávány nové výtažky. Vědci Yves Rocher pak každý rok provedou více než 6 000 přístrojových a mechanických testů za účelem vzniku nových účinných formulí. Více...

rozjasnujici_make_up_yves-rocher-2
(Zdroj: yvesrocher.cz)

Make-up s perletí a růžovým olejem

Make-up obsahuje perleť s růžovým voskem, díky kterému krásně přilne k pleti a dokonale ji rozzáří. Nehromadí se na jednom místě ani neulpívá ve vráskách. Je tedy vhodný i pro zralejší pleť.

Růžový olej v make-upu má na pleť zjemňující a zklidňující účinky. Díky tomu je make-up vhodný například na sušší a citlivější pleť se sklony k podráždění.

rozjasnujici_make_up_yves-rocher

Make-up z Yves Rocher také dále obsahuje šípkový olej pro jeho hydratační a regenerační účinky. Je bohatý na antioxidanty, vitaminy A, C a E, které chrání pokožku před škodlivými volnými radikály a zpomalují proces stárnutí. Šípkový olej působí také příznivě na citlivou pleť s ekzémy.

Díky esenciálnímu oleji z citrónu je vhodný na problematickou pleť a na pleť s problémy akné. Make-up navíc příjemně voní a je v praktické elegantní skleněné lahvičce s pumpičkou. Obsah balení je 30 ml a stojí 540 Kč.

Vlastní zkušenost

Měla jsem z make-upu trochu obavy, jelikož jsem si ho nepořídila ze své vůle, ale na popud akce, díky které jsem make-up měla zdarma. Říkala jsem si, proč toho nevyužít. A nakonec jsem zklamaná nebyla, ba naopak jsem byla mile překvapená.

Na to, že má make-up menší krytí, tak krásně sjednotil pleť a zakryl i drobné nedostatky. Jeho výdrž je přiměřená, vydrží mi na pletí celý den s menšími úpravami, jako odsátí mazu ubrouskem a pudrování. Někde jsem dokonce četla, že se z pleti během dne vytrácí, já tento problém ale nezaznamenala.

rozjasnujici_make_up_yves-rocher-3

Řekla bych, že také pozitivně zapůsobil a mou problematičtější pleť a lépe se mi zhojily občasné pupínky. Pleť nemám ani tolik podrážděnou, takže jsem spokojená a uvidím po dlouhodobém používání, zdali účinky make-upu jsou opravdu tak pozitivní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *