Jak vypadat nóbl bez velkých výdajů

Když o někom řekneme, že je nóbl, často máme namysli, že jeho outfit vypadá draze a luxusně. To ale nemusí být pravda. Jednoduché tipy Magazínu 2K vám ukáží, jak vypadat „nóbl“ a nezruinovat tak své konto. Věřte nebo ne, jde to!

Řekneme-li o někom, že je noblesní, je to bez pochyby kompliment. Význam slova, však pro každého může znamenat něco jiného. Pro někoho je to vznešené chování, a pro někoho naopak luxusní oblečení. Pokud tímto budeme definovat módu, může vás napdnout, že k dosažení titulu „nóbl“ potřebujeme hodně peněz. Následující tipy vás ale naučí, jak docílit toho, aby váš outfit vypadal a byl noblesní jen s nízkým finanční rozpočtem.

Správná velikost = základ úspěchu

Bez ohledu na to, jak moc se vám dané šaty líbí, pokud vám nesedí velikost, můžete vypadat nedbale nebo dokonce směšně. Rozevírající se halenka, příliš krátké nebo naopak dlouhé nohavice či sako, co nesedí dobře v ramenou. To vše se může zdát jako maličkost, ale k dokonalému vzhledu to má daleko.

Two-classy-perfect-fitting-outfits-1

Pokud si nejste jisté, kde začít, požádejte o pomoc kamarádku nebo prodejní asistentku. Pomůžou vám zhodnotit vzhled a najít vhodnou velikost. Pamatujte, že velikosti nejsou u každé značky stejné, proto je lepší vždy oblečení raději vyzkoušet.

Může se stát, že ale nenajdete nic, co by vám perfektně sedělo. Nezoufejte. Mnoho žen, nemůže v obchodech najít padnoucí velikost. O pomoc můžete tedy požádat šikovného krejčí, který vám za pár korun upraví dané oblečení přesně na míru.

Kvalita

Další z věcí, které váš vzhled posunou zase o stupínek výš, je dobrá kvalita oděvu. Oblečení by mělo být bezchybné. Poohlédněte se po oblečení, které je převážně z přírodních materiálů jako je bavlna, vlna či hedvábí. V dnešní době může být však docela problém, najít kvalitní oblečení, jelikož mnoho módních značek už podlehlo trendu „rychlé módy“. Oděvy jsou navrženy tak, aby příliš dlouho nevydržely a zákazník byl nucen si brzy koupit opět něco nového.

jak-vypadatnobl-bez-velkych-vydaju2

Stejně tak je důležité si uvědomit, že ani u kvalitně vyhlížející značky nemusí být automatické, že zboží je opravdu kvalitní.

Bez ohledu na to, kde si nakonec oblečení pořídíte, při jeho koupi byte měly cítit jistotu, že oblečení budete moci nosit. Drahé oblečení, které se budete bát vzít na sebe, není dobré si pořizova. Naopak kus oděvu, který vám pár let vydrží, je dobrá investice.

Méně je více

Legendární Coco Chanel měla skvělý způsob, jak udržet svůj vzhled nepřeplácaný. Před odchodem domu vždy provedla „inventuru“ toho, co měla na sobě a odstranila jednu věc, která zachytila její pohled. Ať už to byl náramek, prsten nebo šátek, věděla, že je důležité držte věci v rovnováze. A že v jednoduchosti tkví krása. Byla to právě Coco Chanel, která pronesla: Dívka by měla být dvě věci: Být na úrovni a úchvatná.“

jak-vypadatnobl-bez-velkych-vydaju3

Noste šperky a doplňky, tak aby působily elegantně a sofistikovaně. Vyberte si vždy jeden výrazný doplněk, řetízek nebo náušnice. Ne obojí. Pokud musíte mít obojí, volte jemné elegantní, aby se vzájemně nepřebíjely. I když šperky nebyly drahé, měly by budit opačný dojem. Existuje spousta bižuterií, kde sežnete opravdu nádherné kousky, u kterých by i klenotník měl problém rozeznat rozdíl od pravého.

Může být obtížené sehnat věci, které budou vypadat nóbl, ale nebudou vás stát příliš peněz. Ačkoli není pochyb o tom, že noblesní vzhled může přijít draho. Jde to ale i bez toho, chce to být především trpělivé a nespokojit se ničím jiným, než opravdu chcete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *