Kampaň The power of make-up aneb síla make-upu

Polovina tváře bez make-upu je novou výzvou všech žen. Kampaň, kterou na internetu rozjela blogerka NikkieTutorials. Pravidlem je ukázat půl tváře s make-upe a půl nenalíčenou. Cílem pak podělit se o své make-up schopnosti a také ukázat světu svou pravou tvář, protože žena je krásná taková jaká je a neměla by se za svůj přirozený vzhled stydět.

Jaký make-up zvolíte, je na vás. Můžete si udělat jemné denní líčení, nebo své každodenní či dokonce extravagantní make-up, který vaši tvář změní k nepoznání.

kampan-the-power-of-make-up-aneb-sila-make-upu-2

kampan-the-power-of-make-up-aneb-sila-make-upu-6

kampan-the-power-of-make-up-aneb-sila-make-upu-4

kampan-the-power-of-make-up-aneb-sila-make-upu-5

Kampaň The power of make-up aneb síla make-upu-1

Příliš výrazný make-up bývá dost často odsuzován. Říká se, že ženy, které chodí hodně nalíčené mají problém se sebevědomím. Další verze pak je, že nemají rády svou tvář. Podle mnohých se ženy svým způsobem snaží oklamat druhé a skrývají pod vrstvou líčidel své pravé já.

Proto je tu kampaň The power of make-up, aby tyto fámy vyvrátila. Smyslem výzvy je ukázat, že make-up je zábava a forma vyjádření sebe sama. To je právě důvod, proč nyní mnoho žen přidává na Instagram své fotky takzvaně Half face make-up nebo nahrává dokonce celá videa na Youtube.

kampan-the-power-of-make-up-aneb-sila-make-upu-7

kampan-the-power-of-make-up-aneb-sila-make-upu-8

kampan-the-power-of-make-up-aneb-sila-make-upu-9

A co make-up znamená pro vás? Je to pro vás zábava nebo ho potřebujete, abyste zakryly nedostatky? Troufnete si také zapojit se do kampaně The power of make-up?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *