Konec pocení s antiperspirantem Driclor!

Nepříjemné koláče v podpaží, a to nejen v létě, mohou trápit ne jednu z nás. Stačí období menstruace, stres či vyšší fyzická zátěž. Obyčejné deodoranty sice pohltí pach, ale potu stejně nezabrání. Vyzkoušely jste už stovky přípravků a stále bez výsledku? Jak tedy zabránit nadměrnému pocení? Mám pro vás malý zázrak!

Co je to Driclor?

Driclor je vysoce účinný antiperspirant, který slibuje účinky dny, nikoli pouze hodiny. Dá se použít nejen do podpaží, ale také na nohy či ruce. Účinek antiperspirantu je navozen obsahem komplexní sloučeniny hliníku a zirkonia.

Cena Dricloru se pohybuje okolo 200 Kč a koupit ho můžete pouze v lékárnách.

Použití

Antiperspirant Driclor se nanáší na umytou a osušenou pokožku těsně před spaním. Prvních 7 – 10 dní se doporučuje používat denně. Po té omezit použití na dvakrát až třikrát týdně. Později i méně. První výsledky můžete zaznamenat již po prvním týdnu užívání.Driclor není zdraví nebezpečný!

Přípravek je zcela zdravotně nezávadný, takže ho mohou používat například i těhotné a kojící ženy. Použitím Dricloru se neucpávají potní žlázy, jak se někteří lidé mylně domnívají, ani nezpůsobuje karcinom prsu. Driclor je běžně doporučován kožními lékaři a je používán na celém světě.

(Zdroj: pixmac.cz)

Vlastní zkušenost

Já jsem si Driclor pořídila na velmi dobré doporučení několika známých, které také užívají Driclor a nemohly si ho vynachválit. Teď mohu i já jedině souhlasit. Já jsem tedy první účinky pozorovala již po druhém použití. Díky Dricloru jsem měla léto v suchu! Máte sice pocit, že se potíte a musíte snad mít v podpaží obří koláče, pak ale zjistíte, že je místo naprosto suché.
konec-poceni-s-antiperspirantem-driclor-2
Co jediné mi vadí, je že po aplikace mě vždy kůže svědí a pálí. Je to zřejmě mou přecitlivělou pokožkou nebo také nedostatečném vysušení po koupeli. Nicméně to není nic, co by se nedalo vydržet. Pálení brzy odezní. Já za sebe tedy říkám Dricloru ano!

Hodnocení

+ Rychlá účinnost
+ Vydrží účinkovat několik dní
+ Balení vydrží několik měsíců

– Pálení a svědění

A jaká je vaše zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *