Kouzelené líčení očí s Urban Decay Naked 3 Smoky

Jen málokterá milovnice kosmetiky a líčení by neznala značku Urban Decay. Historie této značky začíná již před 20 lety. Do Čech se však dostala teprve na jaře roku 2015. A celkem žhavou novinou je teď paleta očních stínů Naked 3 Smoky. Pojďte si přečíst recenzi Magazínu 2K.

Značka Urban Decay se pyšní tím, že ŽÁDNÉ jejich produkty nejsou testovány na zvířatech. A nejen to. UD navíc usiluje o úplné zakázání testování na zvířatech.

Urban Decay jako jediná značka má produkty označené jako VEGAN. To znamená, že nejsou použity žádné živočišné ingredience. Označení na vegan produktech je ve tvaru fialové psí tlapky.

Kosmetika Urban Deacy nabízí celou škálu produktů k líčení a péči o pleť. Mají dokonce i své štětce. Nejvíce se však proslavily jejich palety očních stínu Urban Decay Naked. A není divu!

kouzelene-liceni-oci-s-urban-decay-naked-3-smoky-2

Naked 3 Smoky recenze

Krásná paleta výrazných a přesto neutrálních stínů. Na první dojem vás může mást, že by se mohlo jednat jen o tmavé večerní líčení, což sice klidně může být, ale vzhledem k rozmanitosti odstínů, od studených kouřových tónů až po zemité teplé tóny, si můžete vykouzlit i jemnější líčení na den.

Vzhled  a obsah balení

Paleta stínů je v pevném plastovém obalu s magnetickým uzávěrem. Obal má elegantní plastický design. Uvnitř najdete oboustranný štětec, z jedné strany blending a z druhé menší na přesnější líčení. Štěteček není úplně špatný, ale ani nejlepší. Možná se vám nepodaří s ním dosáhnout úplně přesně požadovaného líčení. Lépe poslouží hustší štětec, který vám pomůže dodat stínům více pigmentace.

kouzelene-liceni-oci-s-urban-decay-naked-3-smoky-6 kouzelene-liceni-oci-s-urban-decay-naked-3-smoky-7

V paletě Naked 3 Smoky je 12 různých stínů z čehož 9 je úplně nových a 3 se opakují z předchozích Naked palet. V paletě stínů najdete různé barvy, pigmentace a textury. Jsou lesklé i matné. A nutno podotknout, že opravdu záleží, jakým štětcem je aplikujete a v jaké kombinaci je použijete, aby dobře vynikly. Například třpytivé stíny, pokud aplikujete prstem nebo mokrým štětcem, budou se opravdu hodně třpytit. Jakmile je rozetřete obyčejným štětcem, získáte většinou jen lesklou metalízu.


kouzelene-liceni-oci-s-urban-decay-naked-3-smoky-3kouzelene-liceni-oci-s-urban-decay-naked-3-smoky-45

Vlastní zkušenost

Miluju rozsah barev této paletě, jsem fanynkou kouřového líčení, ale ráda si vytvořím i nějaký zemitý neutrální look. Proto jsem s výběrem odstínů v paletě UD Naked 3 Smoky velmi spokojená. Možná si ale časem pořídím jen Naked 3 pro jemné narůžovělé odstíny.

Se stíny se mi pracuje výborně, opravdu s Urban Deacy Naked můžete vykouzlit nádherné líčení. Dalším velkým plus je, že ani po cca 14 dnech každodenního používání nejsou na paletě stínů vidět téměř žádné známky používání.

Výdrž stínů je poměrně dobrá, ALE bez podkladové báze stíny celý den nevydrží. Jsou hutné a máslovité, takže se postupem času začnou vytrácet a slévat do očních záhybů. Což ale spraví kvalitní báze pod oční stíny, kterou má ve své nabídce i Urban Decay. Pak se stíny jednak lépe aplikují, ale také vydrží na svém místě celý den.

Stojí Urban Decay Naked 3 Smoky za ty peníze? Za mě určitě ano. A pokud se i vy často líčíte a máte rádi pěkné stíny, tak se investice rozhodně nebojte. V parfumériích Sephora nyní seženete tuto paletu za 1 380 Kč.

A co vy, jaké máte zkušenosti s Urban Decay? Máte nějaké produkty od této značky nebo zatím jen uvažujete o koupi?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *