Na problematickou pleť s Yves Rocher Pure System

Pokud vás trápí nedokonalá smíšená pleť, možná také hledáte kosmetiku, která by vás mohla vysvobodit od černých teček a zánětlivých pupínků. Je to tedy hlavně o životosprávě a psychice, ale k dokonalosti by vám určitě mohla pomoci kosmetická řada na problematickou pleť Pure System od Yves Rocher.

Yves Rocher je francouzská přírodní kosmetika s tradicí již od roku 1959, Základem každého kosmetického výrobku je rostlinné složení z vlastní botanické zahrady La Gacilly, která čítá 1100 rostlin. Řada Pure System je pak určena pro smíšenou pleť se sklonem k tvorbě akné. Tato řada zmatňuje pleť a eliminuje nedokonalosti.

Hloubkově čistící gel

Čistící gel na odličování a každodenní čištění pleti obsahuje bio aloe vera a kyselinu salicylová. Kyselina salicylová je antibakteriální a protizánětlivá látka, která zmírňuje tvorbu akné a tvorbu mazu.
(Zdroj: yves-rocher.cz)
Čistící gel má hrubší texturu, spíše jako peeling. Přesto však je určen ke každodennímu použití. Dokonale zjemňuje pleť a zanechává na ní příjemnou vůni. Také čistí póry a zmírňuje tvorbu černých teček.

Čistící pleťová voda

Tato pleťová voda má spíše formu jemného gelu, má nemastné složení a nevysušuje pleť. Zmírňuje začervenání pleti a tvorbu akné. Pleť je po ní dobře zmatněná. Tato čistící pleťová „voda“ slibuje viditelné zjemnějí již po první aplikaci. Čehož jsem se já osobně sama dočkala.
(Zdroj: yves-rocher.cz)

Péče proti nedokonalostem pleti

Opravdu jemný krém, který dokonale zmatňuje pleť až po 8 hodin. Výborně se hodí pod make-up. Nezanáší póry a také napomáhá v boji proti nedokonalostem. Výborně završuje celkovou péči řady Pure System. Má nemastné složení a zmírňuje pozůstatky po akné.
(Zdroj: yves-rocher.cz)

Vlastní zkušenost

S kosmetickou řadou Pure System od Yves Rocher jsem opravdu spokojená. Pleť mi vyčistila, zjemnila a opravdu teď pociťuju větší zmatnění po celý den, než dříve. Co ale nemohu potvrdit, je vyčištění pórů. To podle mého pohledu kosmetičky jde stejně dokonale jedině mechanickým čištěním například po napaření obličeje.

Kyselina salicylová v kosmetice může také zapřičinit to, že nejprve vám všechny nedokonalosti vylezou z pleti na povrch a po té postupem času vymizí. Je to přirozený proces čištění pleti. Dokonce jsem na to při koupi kosmetiky byla upozorněna.

U kosmetiky jsem asi nejvíce spokojena se zmatňujícím účinkem. Po nanášení krému pod make-up mám vždy pleť hladkou a dokonale sjednocenou. Pro zvýšení účinku při čištění pleti a v boji proti nedokonalostem mohu ještě doporučit použití mořské houby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *