Nohy jako v balvnce: Opravný balzám na nohy od Yves Rocher

Nohy nás nosí celý den, tak bychom jim měly věnovat minimálně stejnou pozornost jako zbytku těla. Suchá a rozpraskaná kůže v sebevíc krásných sandálcích nebude vypadat dobře. Zkoušela jsem pro vás opravný balzám na nohy od Yves Rocher. Jak dopadl?
Yves Rocher je francouzská přírodní kosmetika s tradicí již od roku 1959 a první obchod v České republice byl otevřen v roce 1991.

(Zdroj: yves-rocher.cz)
Základem každého kosmetického výrobku Yves Rocher je rostlinné složení. Vlastní botanická zahrada v La Gacilly čítá na 1 100 druhů rostlin, ze kterých jsou moderními metodami získávány nové výtažky. Vědci Yves Rocher pak každý rok provedou více než 6 000 přístrojových a mechanických testů za účelem vzniku nových účinných formulí. Více o Yves Rocher…

Opravný balzám na nohy

Balzám na nohy je hutnější konzistence a obsahuje především esenciální olej z bio levandule a máslo z karité. Dobře se nanáší a na nohách vytvoří jemnou ochrannou vrstvu. Navíc také příjemně voní po levanduli.

Levandule má na kůži ochranný účinek před přílišným rozmnožením škodlivých mikroorganismů. Máslo karité – bambucké máslo – pokožku dokonale hydratuje a vyživuje. Lehce se vstřebává a zanechává pokožku hedvábně hebkou.

Použití

Opravný balzám se doporučuje používat 1krát až 2krát týdně nejlépe na noc. Pro zvýšení je dobré před použitím balzámu nejprve z nohou odstranit zrohovatělou kůži skleněným pilníkem nebo pemzou. Po té nohy namazat silnou vrstvou opravného balzámu a vzít si bavlněné ponožky. Ráno budete mít nohy jako miminko.

(Zdroj: pinterest.com)

Vlastní zkušenost

Jelikož mám práci, při které jsem na nohou až 12 hodin, mám chodidla opravdu namáhaná. Potřebuju tedy úzkostlivou péči a regeneraci. Vyzkoušela jsem mnoho přípravků. Opravný balzám od Yves Rocher jsem si pořídila neplánovaně, ale rozhodně nelituju!
Již po prvním nanesení jsem opravdu měla pocit, že mám nohy jako v bavlnce. Kůže na nohách je již po prvním použití zjemněná. 
Balzám na nohy navíc nyní naleznete v obchodech Yves Rocher se slevou za 149 Kč místo 215 Kč. Myslím, že tuto investici si i vaše nohy jistě zaslouží! Já si jistě řadu péče o nohy ještě rozšířím a budu vás brzy informovat.

(Zdroj: yves-rocher.cz)

Jak se staráte o svá chodidla vy?

Separator image Posted in Krása.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *