Podlehněte mánii kabelek O Bag

Dalo by se říct, že v poslední době není žena, která by netoužila mít ve svém šatníku kabelku O Bag. A není divu. Kabelky O Bag jsou krásné, lehké a hlavně praktické. Magazín 2K vám O Bag představí ještě trochu blíže.

O Bag je výtvorem italského designera Emanuela Magnety, který tvoří pro značku Fullspot již od roku 2009. Fullspot nejprve přišel s hitem silikonových hodinek O Clock a nyní ovládá módní průmysl s nadčasovými O Bagy. O Bag je kabelka, která se hravě přizpůsobí vašemu stylu. A kdo by nechtěl takovou kabelku?

Čím je O Bag výjimečný?

O Bag je vyroben ze speciálního materiálu EVA  (ethylen vinyl acetát), který vysoce odolný proti vnějším vlivům, jako UV záření a déšť. Navíc je velmi lehký a pružný. Nemusíte se bát zašpinění, jelikož O Bag velmi lehce opět omyjete.

Další výhodu je, že si můžete sestavit O Bag dle vašich představ. K dispozici máte nekonečnu škálu barev, které lze zkombinovat s koženými, koženkovými či dokonce provazovými držadly. Ke kabelce si navíc můžete pořídit odjímatelnou vnitřní tašku. Nebo O Bag můžete mít i bez ní. Vše je jen na vašem vkusu a momentálních požadavcích.

(Zdroj: pinterest.com)
(Zdroj: pinterest.com)

K jaké příležitosti se O Bag hodí?

Kabelku o Obag si můžete vzít téměř kamkoli. Bez vnitřní tašky s lanovými držadly se vám hodí například na pláž nebo na nákup. Na večer můžete vyměnit držadla za kožená a přidat vnitřní tašku, abyste mohly vyrazit na posezení s přáteli. Na zimu si na O Bag pořídíte trendy kožíšek a kabelka se tak krásně hodí i k zimnímu outfitu.

(Zdroj: pinterest.com)
(Zdroj: pinterest.com)

Kde O Bag koupit?

Kabelky O Bag lze koupit na internetu nebo v kamenných prodejnách jako například v Praze v Pařížské ulici nebo v Liberci v butiku Top Brands. Pozor už si ale musíte dát i na padělky těchto kabelek. Objevují se napodobeniny, které ovšem jen zdánlivě připomínají pravý O Bag. Jsou z plastového materiálu, který je průhledný! Navíc se kabelka nedá kombinovat.

Prodejna TOP Brands Liberec.
Prodejna TOP Brands Liberec.

A co vy? Už máte také svůj O Bag?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *