TOP 10 make-up jarní trendy 2015

Můžete to už cítit ve vzduchu – jaro se blíží! Nové trendy jsou tu s ním a je na čase, ukázat je na sobě. Každé roční období přijde něco nového a něco odejde do historie. Samozřejmě, některé trendy jsou věcné, jako rudé rty nebo kočičí oči. A jaké trendy v líčení budou IN pro jaro 2015?

Dalo by se očekávat, že nás čekají měkké a neutrální barvy, ale tentokrát nás vizážisté překvapí něčím netradičním – spousta barevných stínů, měkké oční linky a výrazné rty!

1. Jemné linky

Tento look byl viděn na show Oscara De La Renty. Tužka na oči je určitě „in“ v jarním období. Jemná oční linka vypadá propracované a sofistikovaně, bude se hodit pro každou příležitost.

2. Barevné rty

Kendall Jenner vypadá naprosto úžasně s rtěnkou v ostružinovém odstínu, která je rozmazaná na okrajích, aby rtům dodala přirozenější vzhled. Tento odstín je rozhodně trendem pro jaro 2015!

3. Hnědé stíny

Pravidla barevnou typologii jsou letos mimo, takže i zelenooké dívky a ženy si můžou oči nalíčit hnědými stíny. Tento vzhled je velmi přirozený. Hnědý odstín je dost populární, můžete ho vidět na přehlídkách Gucci, Prada, Armani, Roberta Cavalliho a Paul & Joe.

4. Pop barvy

Pop barvy opticky otevírají oči a dodávají líčení jedinečnou symetrii. Jsou zábavné a připomínají léto a koktejly, že ano? Světle zelená, tmavě modrá a dokonce i bílá jsou skvělá barva na oči pro tuto sezónu.

5. Minimalistický look

Někteří vizážisté se raději rozhodli pro nahé líčení. Přirozený vzhled má vždy palec nahoru. Vyzkoušejte aplikaci jemného základu a rtěnku v nude odstínu, budete vypadat svěží a krásné.

6. Levandulové oční stíny

Fialová je všude! Darek Lam pro jeho show vybral jemný levandulový odstín, zatímco Vera Wang se rozhodla pro dramatičtější odstín fialové. Teď je ideální doba pro experimentování s fialovými stíny.

7. Rudé rty i nehty

Červená opět poráží všechny ostatní barvy této sezóny. Je to veterán. Slaďte červené rty s nehty, je to trendy! Ale pamatujete na zlaté pravidlo, pokud máte výrazné rty, uberte na líčení očí.

8. Kouřové líčení očí

Kouřové oči dávají líčení velmi večerní vzhled. Černé kouřové oči jsou také věčný trend. V kombinaci s nude rtěnkou a malým množstvím řasenky, je to look na párty.

9. Bronzová pleť

Sluncem políbená pleť je všude. Jemný zlatavý odstín je připomínkou dobře strávené dovolené a bude vám k tomu stačit pouze bronzer. Bronzová pleť byla viděna na modelech od Michaela Korse, Ralpha Laurenta a Isabel Marant.

10. Ozdoby

Svobodně experimentovat s obličejovými ozdobami je na jaře oficiálně povoleno. Mnoho modelek na slavných přehlídkových show, jako třeba u Tommyho Hilfigera bylo pozorováno s funky ozdobami tváře.

A co si pro letošní jaro vyberete vy? Řídíte se novými trendy nebo se držíte stále raději svého osvědčeného líčení?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *