TOP 10 módní trendy pro léto 2015

Je čas zjistit, co je trendy pro letošní léto. Staré trendy odcházejí a nové přicházejí. Tento rok jsou v módě samá nová překvapení. Námořnický trend je stále na vrcholu, teď se k němu ještě pro léto 2015 vojenský styl. Jasné barvy, jako je žlutá, letos vedou, stačí si jen vybrat odstín, který lichotí vaší pleti. A jaké jsou další trendy na léto 2015? Odpoví vám Magazín 2K.

1. Košilové šaty

Tento nový módní trend zaplavil módní průmysl. Dlouhé košilové šaty v námořnickém barvě jsou doslova hitem léta 2015. Nechte je volně vlát rozepnuté až do pasu.

top-10-modni-trendy-pro-leto-2015-1
(Zdroj: wherenwear.wordpress.com)

2. Luxusní hippie

Trend z roku 1970 je zpět! Pozoruhodný hippie styl lze vidět na všech přehlídkových molech od Emilia Puccci po Roberta Cavalliho. Odpočiňte si od upnutých modelů ve volném stylu hippie, ve kterém budete cítit jemný letní vánek.

top-10-modni-trendy-pro-leto-2015-2
(Zdroj: trendymondays.com)

3. Žlutá

Nebojte se experimentovat s barvami. Abyste mohly v létě nosit žlutou barvu, musíte zjistit, jaký odstín vám nejvíce sluší. Žluté šaty, žluté halenky, žluté kalhoty.. Žluté všechno! Nebojte se vzít si žlutou ven.

(Zdroj:  thebestfashionblog.com )
(Zdroj: thebestfashionblog.com )

4. Gingham kostka

Gingham je potiskem pro léto 2015. Poslední pár let se gingham objevoval spíše jen na košilích. Ale tento rok je gingham všude, sukně, topy, kabáty, kalhoty, prostě na co si jen vzpomenete.

(Zdroj: elle.com)
(Zdroj: elle.com)

5. Bílá krajka

Romantická a odvážná krajka je na módních přehlídkách od Valentina po Chloé. Bílá krajka nemusí patřit jen na svatební šaty. Někteří návrháři dokonce navrhli takové modely, které jsou hodně odvážné a odhalují více než hodně.

(Zdroj: weddinginspirasi.com )
(Zdroj: weddinginspirasi.com )

6. Overaly

Velice praktický jeden kus oblečení, kterým toto léto rozhodně nešlápnete vedle. Overaly můžete najít v různých variantách a stylech: každodenní, večerní atd…

(Zdroj: wardrobelooks.com)
(Zdroj: wardrobelooks.com)

7. Kimono

Designéři se nechali inspirovat japonským tradičním oděvem, kterým je právě kimono. Kimono ve volném překladu znamená „něco na sebe“. Dlouhá, hedvábná kimono jsou skvělou náhradou za kabáty pro letošní léto, když zrovna bude chladnější nebo deštivé počasí.

 (Zdroj: theseasonedmom.com)
(Zdroj: theseasonedmom.com)

8. Celá v bílém

Není to žádným překvapením, že je tu opět tento trend, který už vede několik sezón. Ale to neznamená, že být celá v bílém je nuda. Bílé kalhoty, bílá košile, bílé hodiny a bílé sandály, proč ne? Jedinou nevýhodu je, že se můžete snadno ušpinit.

(Zdroj: salonequipmentandsupplies.com)
(Zdroj: salonequipmentandsupplies.com)

9. Míchání materiálů a vzorů

Pro ty, které se nebojí experimentovat, je tu tento neobyčejný trendy – míchání různých materiálů a vzorů dohromady neobvyklým způsobem. Je to nečekaný, a ne moc nositelný módní trendy. No řekněte, kdo by nechtěl mít krásný kabát Prada (na obrázku vpravo) ve svém šatníku?

blog.patternbank.com
(Zdroj: blog.patternbank.com)

10. Vojenská zelená

Nejen vojenská zelená ale celkově vojenský outfit je módní klasika, která se stále vrací a a je k vidění na módních přehlídkách. Poprvé se vojenský styl objevil před 40 lety a od té doby se stále drží. Není divu, neboť celému vzhledu dodává takový Indiana Jones styl.

(Zdroj: fashionisers.com )
(Zdroj: fashionisers.com )

A co vy, našly jste si nějaký oblíbený trend pro letošní léto?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *