TOP 10 žhavých trendů krásy na léto 2015

Léto je definitivně tady a s ním také spoustu nových beauty trendů. Na přehlídkových molech můžeme vidět ledasco, ale s čím letos v létě zazáříte ví Magazín 2K. Máme pro vás TOP 10 žhavých trendů krásy na léto 2015.

1. Barevné obrém

Jedním z  nejžahvnějších trendů jsou rozhodně pastelové barvy. A kdo se nebojí, může si nechat udělat barevné ombré na vlasy. Je to skvělý způsob, jak vyjádřit samy sebe. Ať už je to měkká fialová, modrá nebo zelená. Podívejte se na obrázek a vyberte si barvu, co vám sedne!

(Zdroj: brit.co)
(Zdroj: brit.co)

2. Nahý make-up

Letošní léto říká NE těžkému make-upu! Rada z přehlídkovýc mol z ní, abyste kladly důraz na pěstěné upravené obočí, použili měkkou tvářenku a prodloužily své řasy. Popřípadě můžete ještě použít korektor a pudr. Víc není potřeba. Že líčení nemůže vypadat dobře  s takovým minimálním množstvím líčidel? Ale může, chce to jen vědět jak na to a cvik!

(Zdroj: allure.com)
(Zdroj: allure.com)

3. Vášnivě červené rty

Pokud patříte k těm, které raději dávají přednost výraznému líčení rtů než očím, tak letšoní léto si rozhdoně přijdete na své! Vášnivá červená, fialová nebo úžasná švestková josu hitem léta 2015. Ale buďte opatrné a nepřehánějte to s líčením očím, nechcete přeci vypadat jako z poutě.

(Zdeoj: refinery29.com)
(Zdeoj: refinery29.com)

4. Bobs & Lob vlasy

Hledáte-li sestřih, který se hodí pro každou příležitost, je tento střih Bobs & Lob ten pravý pro vás. Bez ohledu na tvar obličeje nebo strukturu vlasů. Hodí se téměř pro kohokoli. Tento účes můžete nosit na různé způsoby a vždy budete okouzlující. Inspirujte se celebritami.

(Zdroj: harpersbazaar.com)
(Zdroj: harpersbazaar.com)

5. Umělecké oční linky

Nudí vás stále stejný vzhled očí? Dobrá zpráva! Vizážisté zvolili umělecký přístup a ukázali nám zcela nový způsob líčení očních linek. Od neuvěřitelných šipek až po kočičí oči, stačí si najít svůj styl a nebát se zkusit něco nového.

(Zdroj: style.com)
(Zdroj: style.com)

6. Nude nehty

Nude nebude nikdy jen nahá.  Stejně jako nude lodičky prodlužují nohy, tak nude nehty prodlužují ruce, a navíc vypdají tak žensky a čistě. Letošní New York Fashion Week je návratem k nude manikúře. V jednoduchosti je krása!

(Zdroj: vogue.com)
(Zdroj: vogue.com)

7. Stínování

Stínování se stalo žhavým trendem, a to především díky sestře Kim Kardashian a také neuvěřitelným make-up umělcům na Instagramu. V praxi to může být náročné a zabere to dost času, aby výsledek vypdal opravdu dobře. Nemějte ale obavy, rychlým a efektivním způsobem je, použít rozjasňovač na části oblečeje, kde přirozeně dopadá světlo. Vykouzlíte tak přirozený a rozjasněný vzhled.

(Zdroj: marieclaire.com)
(Zdroj: marieclaire.com)

8. Silver look

Když pár dam začalo nosit tento stříbrný look před pár lety, mnoho z nás si myslelo, že je to pomíjíví trend. Nyní je ale trend #grannyhair opět na výslunní. Nebojte se experimentovat se svými vlasy, neboť toto je velký hit, který by vám mohl slušet!

(Zdroj: elitedaily.com)
(Zdroj: elitedaily.com)

9. Hluboká modrá

Jasné a odvážné modré líčení očí je v centru dění léta 2015. Od třpytivých modrých odstínů moře až po aqua hravou modoru. Můžete použít modré stíny nebo modrou oční linku. Je to na vás. Abyste svůj look dotáhly k dokonalosti, použijte rtěnku v natural odstínu.

(Zdroj: vogue.in)
(Zdroj: vogue.in)

10. Dlouhé řasy

Letošním hlavním trendem jsou dlouhé řasy. Zaměřte se na řasy a udržte zbytek obličeje spíše v přirozené linii.  A nezapomeňte že že letos platí – čím delší, tím lepší!

A

(Zdroj: beautyblitz.com)
(Zdroj: beautyblitz.com)

A jakému trendu letos v létě podlehnete vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *