Péče na poškozené vlasy od Yves Rocher

Nedávno jsem zde psala recenzi na šampón a kondicionér z mrtvého moře značky Manufaktura, se kterým jsem byla velice spokojená. Teď jsem však vypotřebovávala ještě šampón značky Syos, který mým vlasům dal docela zabrat. Vlasy jsem po něm měla zplihlé, mastné i po umytí a také dost elektrizovaly.

Jelikož jsem si navíc nechala obnovit své ombré na vlasech, měla jsem dost poškozené konečky a zoufale jsem potřebovala novou, regenerační vlasovou péči. Vyzkoušela jsem tentokrát šampón a kondicionér na poškozené vlasy od značky Yves Rocher.

Základem každého kosmetického výrobku Yves Rocher je rostlinné složení. Vlastní botanická zahrada v La Gacilly čítá na 1 100 druhů rostlin, ze kterých jsou moderními metodami získávány nové výtažky. Vědci Yves Rocher pak každý rok provedou více než 6 000 přístrojových a mechanických testů za účelem vzniku nových účinných formulí. Více o Yves Rocher…

Regenerační šampón a balzám

Vlasová kosmetika od Yves Rocher je bez parabenů, silikonů a barviv, což je jedno velké plus. Najít v dnešní době šampón, a hlavně kondicionér bez silikonů je docela problém. Silikony sice napomáhají k dobrému rozčesávání vlasů a dodávají vlasům lesk, ale po častém používání obalují vlasy, a tak na nich vytváří nepropustnou vrstvu, přes kterou bohužel neproniknou ani účinné látky.

Jojobový olej v přípravcích působí na suché vlasy, který je zjemňuje, vyživuje a hydratuje. Redukuje dokonce také produkci mazu na vlasové pokožce. Navíc má dokonce přirozenou ochranu proti slunci s UV 5.

Mezi další účinky jojobového oleje by se daly zařadit účinky proti vypadávání vlasů a podpora kvalitnějšího růstu.

Cena šampónu je 69 Kč za 300 ml a kondicionéru také 69 Kč za 150 ml, což jsou opravdu pěkné a výhodné ceny.Vlastní zkušenost

 

Vlastní zkušenost

Po špatných zkušenostech s šampónem a kondicionérem od Syos mohu opravdu dobře srovnávat. Po umývání vlasovou péčí z Yves Rocher se mi už nikdy nestalo, abych ihned po umytí měla vlasy mastné a zplihlé. Vlasy mi také konečně přestaly elektrizovat.Co se týče účinků, které péče o poškozené vlasy slibuje, tak mohu souhlasit – konečky mám po umytí více zacelené a vlasy uhlazenější. Vlasovou řadu si ještě pravděpodobně rozšířím o regenerační olej na poškozené vlasy.

A jaké zkušenosti máte vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *