Vytvářejte vlastní příběh s náramkem Pandora

Pandora je mánie poslední doby. A není divu. Pandora je originálním doplňkem, který si můžete poskládat samy. Náramek s přívěsky, které vystihují vás, vaše pocity i váš život. Každá z nás může mít vlastní originál. A to je asi to, co se nám ženám na Pandoře nejvíce líbí.

Historie společnosti Pandora začíná již v roce 1982 v dánském městě Copenhagen. Nyní už Pandoru najdete ve více než 27 zemích světa ve více než 9000 obchodech a obchodních zastoupeních po celém světě.

Šperky Pandora se ručeně vyrábí z nejkvalitnějších materiálů. Náramky Pandora si můžete vybírat ze sterlingového stříbra, 14k zlata a barvené kůže. Přívěsky se zdobí drahými kamen, perlami a ručně nanášenou glazurou.

Moje první Pandora

Ideální je si zajít přímo do oficiální prodejny Pandora, kde si budete moci náramek vyzkoušet, a kde vám poradí školený personál. Existuje několik velikostí náramků i provedení – stříbrný, zlatý, kožený nebo látkový. Velikost je dobré vybírat o něco větší, aby se vám později na Pandoru vešly i přívěsky a nebyl vám příliš těsný.

Přívěsky na Pandoru se dělí do několika kategorií, a to korálky a visací přívěsky, oddělovače (drobné korálky, které mají za úkol vyvážit větší přívěsky) a klipy (pomohou náramek rozdělit na části a zabraní volnému pohybu přívěsků po celém náramku).

(Zdroj: thumblr.com)
(Zdroj: thumblr.com)

V případě, že se jedná o vaši první Pandoru, vyplatí se využít akci, kterou v prodejnách nabízí – při koupi náramku a dvou klipů dostanete bezpečností řetízek v hodnotě 950 Kč zdarma. Bezpečností řetízek zajistí lepší navlékání a případné ztrátě přívěsků.

Údržba a nošení náramku

Teď když už máte náramek, zůstává otázka, jak se o něj správně starat, aby byl pořád krásně lesklý a stříbro příliš brzy neoxidovalo. Všeobecně u šperků platí, že by měly být tím posledním, co si na sebe oblékáte, a také tím prvním, co si svlékáte. Se šperky Pandora není vhodné se tedy sprchovat, sportovat ani uklízet.

Pro pravidelnou údržbu a lesk je dobré náramek pravidelně otírat speciálním ubrouskem, který dostanete při koupi šperků Pandora. Náramek vám taky vyčistí přímo na prodejně. Doma jej můžete čistit namočením na 15 minut do borové nebo mýdlové vody, a po té čištěním velmi jemným zubním kartáčkem.

Když zrovna náramek nenosíte, je dobré ho mít v originální krabičce, kterou nechte otevřenou, aby stříbro neoxidovalo. Pandora dokonce prodává i speciální šperkovnice na své šperky.

(Zdroj: pinterest.com)
(Zdroj: pinterest.com)

Oficiální web Pandora

Doporučuju také navštívit oficiální stránky Pandora, kde se jednak můžete podívat na všechny nabízené šperky od náramků po řetízky, náušnice i prsteny. Ale také se můžete registrovat do Pandora klubu, kde získáte mimo jiné možnost si virtuálně vytvořit svůj vysněný náramek a zaslat váš osobní seznam přání všem svým známým. Tak se nestane, že byste dostaly přívěsek, který se vám nebude líbit.

A jak jste na tom vy? Už jste také podlehly kouzlu Pandory?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *