Základní módní tipy, co si sbalit ne letní dovolenou

Pro některé z vás to může být rutinní záležitost. Najdou se však mezi námi i takové ženy, které marně stojí nad prázdným kufrem a nevědí, co s sebou na letní dovolenou. Magazín 2K vám poradí.

Sbalit na dovolenou k moři do luxusního hotelu nemůže být jen tak. Čekají vás večeře v hotelové restauraci, večírky a hotelové zábavy, které vyžadují předepsaný drescode. Navíc do kufru si můžete vzít jen omezený počet věcí kvůli stanovené váze kufru do letadla. To může být značně stresující. Obzvláště pro nás ženy. Existuje však několik tipů, které vám výběr věcí na dovolenou usnadní.

Sexy bikiny i decentní plavky

Není nic horšího, než pohledy dětí a straších lidí u bazénu, když se budete okolo procházet v sexy bikinách. Pokud se rozhodnete trávit dopoledne u bazénu, zvolte decentnější plavky.

(Zdroj: victoriassecret.com)
(Zdroj: victoriassecret.com)

Sexy bikiny si vezměte na pláž, kde můžete mít i více soukromí. A třeba se moct opalovat i nahoře bez!

Investujte do tuniky přes plavky

V hotelovém areálu je vše vymyšleno tak, aby váš život byl co nejsnadnější. Okolo pláže se nachází bary i obchůdky. A hotelové restaurace bývají téměř u bazénu. Nehodí se ale, abyste přímo do baru či obchodu šly pouze v plavkách. Některé hotely mají dokonce striktní zákaz a uvnitř uvidíte cedule se škrtnutými plavkami. Proto si nezapomeňte s sebou do kufru přibalit i tuniku či šátek, který si budete moci dát přes plavky. Věřte nebo ne, bude to příjemnější i pro vás.

(Zdroj: forever21.com)
(Zdroj: forever21.com)

Zabalte si universální kousky oblečení

Základ každého šatníku i balení na cestu by měly být universální kousky oblečení. Basic trička, šortky, džíny i košile či halenka, co se dají navzájem kombinovat mezi sebou. Ušetří vám to tak spoustu místa v kufru.

zakladni-modni-tipy-co-si-sbalit-ne-letni-dovolenou-3

Nezapomeňte na klobouk

Dovolená trávená u moře, znamená celé dny na přímém sluníčku. Nezapomeňte proto ani na klobouk, který vám pomůže vyhnout se nepříjemnému vyčerpání z horka. Navíc krásný slaměný klobou dokáže skvěle dotvořit outfit. Nezapomeňte také ani na sluneční brýle!

(Zdroj: asos.com)
(Zdroj: asos.com)

Dobrou volbou je crossbody kabelka

Na letní dovolené patří NE velkým těžkým kabelkám patří. Nejlepší volbou je malá crosbbody kabelka. Jednu si můžete vzít s sebou do letadla na cestu a další 2 se vám ještě krásně vejdou do kufru. Navíc, co budete potřebovat více při pohybu v hotelovém areálu, než kartu od pokoje, nějaké peníze a telefon?

(Zdroj: charmingcharlie.com)
(Zdroj: charmingcharlie.com)

Vrstvené oblečení pro chladnější večery

Luxusní večeře v několika hvězdičkovém hotelu nesmí chybět. Na rozdíl od snídaní a obědů bývá vyžadován formálnější drescode. Nezapomeňte do kufru tedy přidat i nějaké elegantnější oblečení. A hlavně! Sako či nějaký cardigan, který se bude hodit přes váš outfit. Hotelové restaurace bývají hodně klimatizované, tak aby vaši opálenou pokožku nezdobila husí kůže. Nebo i pro případ, že se rozhodnete sedět venku. Večery už nemusí být zrovna nejteplejší.

zakladni-modni-tipy-co-si-sbalit-ne-letni-dovolenou-6

Multiway podprsenka

Pokud s sebou balíte tílka, topy bez ramínek či šaty, multiway podprsenka bude vaší dobrou přítelkyní. Namísto balení čtyř různých druhů podprsenek, můžete zabalit pouze multiway, která se přizpůsobí každému vašemu outfitu

(Zdroj: victoriassecret.com)
(Zdroj: victoriassecret.com)

.

Glamour šaty

Během pobytu v hotelu u moře vás čeká minimálně jeden večírek, na který se vám budou hodit večerní šaty. Nemusíte to přehánět, ale stylové koktejlky nebo klidně dlouhé šaty až na zem, by vám prostě neměly v kufru chybět.

(Zdroj:  venus.com)
(Zdroj: venus.com)

Nebalte více jako dva páry bot na podpatku

Určitě máte rády boty na podpatku, ale také jistě víte, že v kufru dokáží zabrat příliš mnoho místa. Proto si zabalte pouze dva páry. Zvolte takové, které se vám budou hodit nejvíce k zabaleným věcem. Nejlépe pak jedny na jehlovém podpatku a druhé na klínku. Dále samozřejmě nezapomeňte zabalit ani pohodlné boty na každodenní nošení, žabky a páskové sandálky.

(Zdrpj: dsw.com)
(Zdrpj: dsw.com)
(Zdroj: dsw.com)
(Zdroj: dsw.com)

Tak snad jsme na nic nezapomněly a můžeme vyrazit. Máte i vy nějaké tipy, bez čeho se na dovolené neobejdete?

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *