Zdravé pití s ekologickou láhví EQUA

Dodržovat pitný režim je důležité. Občas možná ztrácíme přehled, kolik toho za den vlastně vypijeme. A s čím by se nám pitný režim dodržoval lépe, než s krásnou designovou láhví! Magazín 2K pro vás má skvělý tip na ekologickou láhev EQUA.

Láhev EQUA vznikla spojením slov eko a aqua. Tato láhev vyniká svým pevným ekologickým obalem a velkou odolností vůči teplu a chemikáliím, Můžete ji používat jak na studené tak i teplé nápoje do 100°C. Není to sice termoska, ale horký nápoj vám v ní vydrží poměrně dlouho ještě pěkně teplý.

„Příběh EQUA začal, když se náš výkonný ředitel Anže procházel po pláži a byl zklamaný a smutný při pohledu na množství plastových lahví v oceánu. Tehdy začal uvažovat, jak by mohl pomoci přírodě s takovýmto břemenem. Proto se rozhodl vytvořit novou značku a to spojením dvou slov ECO a AQUA. Značku a myšlenkou podpořili lidé z celé Evropy a od roku 2010 se vyrábí a navrhují láhve, které jsou šetrné k životnímu prostředí.“ Celý příběh…

Životnost láhve je až 10 let a po té se nemusíte bát, je velice snadno přírodu odbouratelná. Navíc 10 % ze zisku láhví EQUA putuje na ekologickým organizacím.

Bez použití BPA

Láhve EQUA jsou navíc vyrobeny z materiálu Eastman Tritan, který neobsahuje BPA. BPA neboli bisfenol A je chemická sloučenina, která se využívá při výrobě plastů, jako jsou kojenecké láhve, barely na vodu, plastové příbory nebo dokonce CD a DVD.
Bohužel se ukázalo, že vystavení bisfenolu A během nitroděložního vývoje ovlivňuje vývoj prsní tkáně plodu a zvyšuje riziko výskytu rakoviny prsu v pozdějším věku, a také způsobuje úbytek spermií u mužů.

Skvělý módní doplněk

Objem láhve je 400 nebo 600 ml, takže ji můžete nosit vlastně kamkoli. Vejdete se do kabelky, hodí se na sport nebo ji můžete používat klidně i doma. Navíc se láhev EQUA pyšní krásným designem, takže se stane i vaším módním doplňkem.

(Zdroj: labeloo.cz)
Pitný režim se tak bude snáze dodržovat. Ráno si uvaříte teplý čaj na cestu do práce a po zbytek dne budete pít třeba vodu s citrónem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *